W dniu 18 listopada 2015r w Studenckim Klubie pod Palmą odbyła się najważniejsza impreza integracyjna studentów pierwszego roku Wydziału Medycznego "Andrzejkowe Otrzęsiny Wydziału Medycznego". Studenci licznie wzięli udział w zabawie. W celu integracji Samorząd Studencki przygotował wiele konkursów, w których studenci chętnie brali udział. Świetna muzyka i tańce trwały do późnych godzin wieczornych, pozwalając na integrację i dobrą zabawę. Otrzęsiny swoją obecnością zaszczycili Prodziekan ds. Studenckich Pan dr Julian Skrzypiec, Zastępca Dyrektora Instytutu Fizjoterapii, Opiekun Samorządu Studentów Wydziału Medycznego Pani dr n. med. Agnieszka Ćwrilej - Sozańska oraz Zastępca Dyrektora Instytutu Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu Pani dr n. med. Beata Penar - Zadarko.
Dziękujemy za liczny udział w integracji i zapraszamy za rok!

Przewodniczący Samorządu Studentów Wydziału Medycznego
Damian Strojny