Dyrekcja Instytutu Fizjoterapii dziękuje Samorządowi Studenckiemu Wydziału Medycznego i wszystkim studentom oraz pracownikom Instytutu za zaangażowanie, pomoc i fachowe przygotowanie Dni Diagnostyki i Zdrowia na naszym Wydziale!

Z wyrazami szacunku Dr n.med. Agnieszka Ćwirlej-Sozańska

Szanowni Państwo!

W dniu 26 kwietnia 2016 r., w ramach Uniwersyteckiego Tygodnia Zdrowia i Sportu, Samorząd Studentów Wydziału Medycznego zorganizował Dzień Diagnostyki i Zdrowia. Wydarzenie to miało na celu propagowanie profilaktyki oraz zdrowego trybu życia wśród środowiska akademickiego oraz społeczności lokalnej Rzeszowa. Samorząd Studentów, w partnerstwie pracowników wszystkich Instytutów Wydziału Medycznego oraz Centrum Medycznego Medyk, przeprowadzali badania diagnostyczne, oferowali porady oraz pokazy, jak również wykłady z fizjoterapii oraz dietetyki. Proponowaliśmy m.in. masaż, analizę składu ciała, badanie równowagi ciała, badanie postawy ciała, taping medyczny, porady dietetyczne, pokazy pierwszej pomocy, badanie poziomu cukru we krwi, pomiar ciśnienia tętniczego i wiele innych.  Dziękujemy za bardzo wysokie zainteresowanie i mamy nadzieję, że przyczyniliśmy się do podniesienia poziomu wiedzy na temat zdrowia!

Natalia Siupik W imieniu Samorządu Studentów Wydziału Medycznego