top

slide-2

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalistycznych kursów j. francuskiego dedykowanych dla fizjoterapeutów (w tym również studentów ostatniego roku studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia), które odbędą się w Rzeszowie, w tutejszej siedzibie agencji Mediren przy ul. Mochnackiego 25/6.

Mediren to program współpracy między placówkami medycznymi w Unii Europejskiej. Pośredniczymy w procesach rekrutacyjnych oraz delegowaniu personelu do pracy za granicę. Współpracujemy z państwowymi i prywatnymi szpitalami, przychodniami, klinikami oraz innymi firmami świadczącymi usługi medyczne m.in. we Francji, Belgii, Niemczech. Nasze oferty skierowane są do lekarzy a także do personelu pielęgniarskiego, fizjoterapeutów oraz opiekunów medycznych. Więcej informacji znajdą Państwo na na naszej stronie internetowej www.mediren.eu

Celem nauki jest wyjazd i praca w swoim zawodzie we Francji. Po zakończonym kursie Mediren zapewnia kandydatom szeroki wybór ofert pracy, pomaga w załatwieniu wszelkich formalności i wspiera na każdym etapie rekrutacji. 

Całość oferty znajduje się TUTAJ 

Kandydaci mogą również aplikować poprzez portal ogłoszeniowy Jobs.pl TUTAJ

 Szukaj

facebook logo

Uniwersytet Rzeszowski
Wydział Medyczny
INSTYTUT FIZJOTERAPII

ul. Hoffmanowej 25
35-310 Rzeszów
tel. 17 872 29 28, 17 872 29 22

ifizjot@univ.rzeszow.pl