top

slide-2

 

Międzywydziałowe Studenckie Koło Naukowe Familiologów Uniwersytetu Rzeszowskiego

ma zaszczyt zaprosić do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Rodzina zagrożona dysfunkcjami. Metody pomocy i wsparcia” organizowanej 28 maja 2019

Międzywydziałowe Studenckie Koło Naukowe Familiologów Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukową:„Rodzina zagrożona dysfunkcjami. Metody pomocy i wsparcia”. 

Konferencja odbędzie się 28 maja 2019 roku, o godzinie 9:00, na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Podstawowym celem konferencji jest ukazanie różnorodnych obrazów rodzin zagrożonych dysfunkcjami, a także metod pomocy i wsparcia. Priorytetem będzie wymiana myśli, poglądów, spostrzeżeń i doświadczeń naukowych oraz skonstruowanie przestrzeni współpracy pomiędzy naukowcami, praktykami i studentami. Konferencja ma za zadanie zintegrować różnego rodzaju środowiska, instytucje, organizacje oraz osoby, które pracują z rodzinami.

Podczas konferencji czekają prelekcje osób pracujących zawodowo na rzecz rodzin, wykładowców akademickich jak i studentów, którzy wiążą swoją przyszłość z taką formą pracy oraz 30 minutowa sesja posterowa, na której będą prezentowane prace uczestników. Zwracamy się również z życzliwą prośbą o przekazanie informacji o wydarzeniu podczas zajęć. 

Miejsce konferencji: Uniwersytet Rzeszowski, Wydział Pedagogiczny, 
ul. Ks. J. Jałowego 24 35-010 Rzeszów


Ważne terminy:
05.05.2019, godz. 23:59 - zakończenie nadsyłania zgłoszeń do czynnego udziału w konferencji 📝Aby zgłosić się do czynnego udziału w konferencji należy wypełnić formularz ⤵ i przesłać go na adres: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Preferowane formy wystąpienia:
- wygłoszenie referatu 
- prezentacja multimedialna ➡Udział w konferencji jest bezpłatny🕘Preferowany czas wystąpienia - 10 minut

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia referatów/posterów, które nie będą zgodne z tematem konferencji. O ostatecznej decyzji uczestnicy zostaną poinformowani osobnym e-mailem do 8 maja 2019 roku. 

Link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/449415409137837/

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

POSTER - wymogi

 

 Szukaj

facebook logo

Uniwersytet Rzeszowski
Wydział Medyczny
INSTYTUT FIZJOTERAPII

ul. Hoffmanowej 25
35-310 Rzeszów
tel. 17 872 29 28, 17 872 29 22

ifizjot@univ.rzeszow.pl