top

slide-2

Wolontariusze z „FIZJO-TEAM” na Akademickich Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn, Rzeszów 2019.

W dniach od 9-12.05.2019 Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Uniwersytet Rzeszowski był po raz pierwszy w historii organizatorem Finałów Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn. (https://www.ur.edu.pl/uniwersytet/aktualnosci/35823,podsumowanie-finalu-akademickich-mistrzostw-polski-w-pilce-siatkowej-mezczyzn-rzeszow-9-12052019.html)

W imprezie czynny udział wzięli wolontariusze-studenci Instytutu Fizjoterapii UR – „FIZJO-TEAM”. W trakcie finałów AMP na hali sportowej UR przy ulicy Zelwerowicza działała „Strefa Fizjo”. Dzięki zaangażowaniu studentów-wolontariuszy, uczestnicy Akademickich Mistrzostwach Polski mogli liczyć na wsparcie w postaci zabiegów regeneracyjnych, masażu sportowego i innych usług fizjoterapeutycznych. „Strefa Fizjo” i działania „Fizjo-Teamu” cieszyły się sporym zainteresowaniem i zostały bardzo pozytywnie przyjęte i ocenione.
Dla studentów było to z pewnością ciekawe doświadczenie oraz możliwość wzięcia czynnego udziału w fajnej sportowo-akademickiej imprezie i promocja fizjoterapii w praktyce.

„FIZJO-TEAM” podczas AMP w Rzeszowie stanowili:

Szymaszek Patrycja, Ciechan Justyna, Mazur Wioletta, Biedroń Katarzyna, Dobosz Marta, Zamorska Kaja, Stachowicz Aleksandra, Szetela Wiktoria, Kuliga Marcin, Wójcik Jan, Wójcik Olaf.

 

 Szukaj

facebook logo

Uniwersytet Rzeszowski
Wydział Medyczny
INSTYTUT FIZJOTERAPII

ul. Hoffmanowej 25
35-310 Rzeszów
tel. 17 872 29 28, 17 872 29 22

ifizjot@univ.rzeszow.pl