Wolontariusze z „FIZJO-TEAM” na Akademickich Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn, Rzeszów 2019.

W dniach od 9-12.05.2019 Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Uniwersytet Rzeszowski był po raz pierwszy w historii organizatorem Finałów Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn. (https://www.ur.edu.pl/uniwersytet/aktualnosci/35823,podsumowanie-finalu-akademickich-mistrzostw-polski-w-pilce-siatkowej-mezczyzn-rzeszow-9-12052019.html)

W imprezie czynny udział wzięli wolontariusze-studenci Instytutu Fizjoterapii UR – „FIZJO-TEAM”. W trakcie finałów AMP na hali sportowej UR przy ulicy Zelwerowicza działała „Strefa Fizjo”. Dzięki zaangażowaniu studentów-wolontariuszy, uczestnicy Akademickich Mistrzostwach Polski mogli liczyć na wsparcie w postaci zabiegów regeneracyjnych, masażu sportowego i innych usług fizjoterapeutycznych. „Strefa Fizjo” i działania „Fizjo-Teamu” cieszyły się sporym zainteresowaniem i zostały bardzo pozytywnie przyjęte i ocenione.
Dla studentów było to z pewnością ciekawe doświadczenie oraz możliwość wzięcia czynnego udziału w fajnej sportowo-akademickiej imprezie i promocja fizjoterapii w praktyce.

„FIZJO-TEAM” podczas AMP w Rzeszowie stanowili:

Szymaszek Patrycja, Ciechan Justyna, Mazur Wioletta, Biedroń Katarzyna, Dobosz Marta, Zamorska Kaja, Stachowicz Aleksandra, Szetela Wiktoria, Kuliga Marcin, Wójcik Jan, Wójcik Olaf.