top

slide-2

 

PROGRAM KONFERENCJI - aktualizacja 14.02.2017

CONFERENCE PROGRAMME 

Historia Konferencji

Międzynarodowe Dni Rehabilitacji po raz pierwszy zorganizowaliśmy w 2009r. W Konferencji uczestniczyło wówczas ponad 300 specjalistów z Rehabilitacji Medycznej, z Fizjoterapii, z Ortopedii oraz inni specjaliści. Już wówczas referaty przedstawiali lekarze i fizjoterapeuci z Niemiec Słowacji, Hiszpanii i z Ukrainy.

Pomimo, że zakładano 2-letni cykl Konferencji, po pierwszej zdecydowano, że będziemy organizować ją corocznie. Organizatorzy ustalili stały termin na „tłusty czwartek”.

W tym roku, jeszcze przed komunikatami o konferencji, niektórzy już zabukowali bilety lotnicze do Rzeszowa na tłusty czwartek 2017r. A inni piszą, że już wykonali badania, których wyniki chcą przedstawić na IX Międzynarodowych Dniach Rehabilitacji. Takie informacje cieszą organizatorów i zobowiązują do dołożenia wszelkich starań, aby IX Konferencja była jeszcze lepsza pod względem organizacji od poprzednich, a zakwalifikowane do prezentacji referaty satysfakcjonowały jej uczestników.

Głównym celem konferencji jest umożliwienie młodym lekarzom i fizjoterapeutom wysłuchania referatów autorytetów w prezentowanej dziedzinie, oraz umożliwienie im prezentacji niejednokrotnie pierwszych badań. Konferencja jest również okazją dla studentów i doktorantów do prezentacji swoich prac.

Miejscem konferencji jest Hotel Prezydencki. Centrum Konferencyjne Rzeszów ul Podwisłocze 48. Taka lokalizacja jest idealna ze względu na możliwość organizacji wszystkich sesji tematycznych, zajęć warsztatowych, noclegów i posiłków w jednym miejscu. Taka lokalizacja jest wygodna dla uczestników, oraz dla organizatorów.

Termin konferencji - 23-24 lutego 2017r. Tak jak wcześniej napisałam 23 lutego to „tłusty czwartek”. Na konferencji, jak co roku nie zabraknie pączków.

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
prof. nadzw. dr hab. n o zdr. Teresa Pop

Załączniki:

1. KOMUNIKAT I - IX Międzynarodowe Dni Rehabilitacji - aktualizacja 10.11.2016

2. Wytyczne i wzór streszczenia

3. KARTA ZGŁOSZENIA NA KONFERENCJĘ

 

 

 Szukaj

facebook logo