top

slide-2

 

 X MDR - PROGRAM SZCZEGÓŁOWY

---------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA, 

X Międzynarodow Dni Rehabilitacji - WAŻNE INFORMACJE DLA AUTORÓW...czytaj

 

Historia Konferencji

Międzynarodowe Dni Rehabilitacji po raz pierwszy zorganizowaliśmy w 2009r.
W Konferencji uczestniczyło wówczas ponad 300 specjalistów z Rehabilitacji Medycznej, z Fizjoterapii, z Ortopedii oraz inni specjaliści. Już wówczas referaty przedstawiali lekarze i fizjoterapeuci z Niemiec Słowacji, Hiszpanii i z Ukrainy.

Pomimo, że zakładano 2-letni cykl Konferencji, po pierwszej zdecydowano, że będziemy organizować ją corocznie. Organizatorzy ustalili stały termin na „tłusty czwartek”.

W tym roku, jeszcze przed komunikatami o konferencji, niektórzy już zabukowali bilety lotnicze do Rzeszowa na tłusty czwartek 2018r. A inni piszą, że już wykonali badania, których wyniki chcą przedstawić na Międzynarodowych Jubileuszowych Dniach Rehabilitacji. Takie informacje cieszą organizatorów
i zobowiązują do dołożenia wszelkich starań, aby IX Konferencja była jeszcze lepsza pod względem organizacji od poprzednich, a zakwalifikowane do prezentacji referaty satysfakcjonowały jej uczestników.

Głównym celem konferencji jest umożliwienie młodym lekarzom
i fizjoterapeutom wysłuchania referatów autorytetów w prezentowanej dziedzinie, oraz umożliwienie im prezentacji niejednokrotnie pierwszych badań. Konferencja jest również okazją dla studentów i doktorantów do prezentacji swoich prac.

Miejscem konferencji jest Hotel Prezydencki. Centrum Konferencyjne Rzeszów ul Podwisłocze 48.

Termin konferencji - 8-9 lutego 2018r.

 

1. Komunikat - X MIĘDZYNARODOWE DNI REHABILITACJI 2018

2. KARTA ZGŁOSZENIA

3. WYTYCZNE I WZÓR STRESZCZENIA

 

 Szukaj

facebook logo