W dniach 20.09-2.10.2015 wykładowcy: dr Grzegorz Magoń, dr Adrian Kużdżał oraz dr Wojciech Rusek odbyli wizytę studyjną w ramach projektu "UR - nowoczesność i przyszłość regionu" w Lee Kong Chian Medical School w Singapurze. Nanyang Technological University wraz ze swoim Wydziałem Medycznym są uczelnią "córką" Imperial College of London. Obecnie uczelnia w Singapurze zajmuje 13. miejsce w rankingu QS World University Rankings (WUR) 2015 opublikowanym we wrześniu tego roku, jest 2. uczlenią w Azji! Według Times Higher Education (THE) World University Rankings (WUR) 2015 opublikonego w październiku 2015 NTU jest najszybciej rozwijającą się uczelnią w Top 200 na świecie od 2011 roku. W ramach wizyty oprócz wizytacji ośrodka naukowego omawiano między innymi możliwości współpracy we wdrażaniu e-learningu w naukach medycznych.

SINGAPUR

Singapur1