Spotkanie Koła Naukowego Fizjoterapia w Ortopedii odbędzie się dniu 18.03.2019r. o godz. 11.00 w sali 029,

budynek G5 Przyrodniczo-Medycznego Centrum Badań Innowacyjnych.

Możliwe jest również spotkanie zainteresowanych studentów w ramach dyżuru:

dr M. Szczepanik (środa, 11.30-13.00, G5, sala 028) lub kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Dr Joanna Majewska
Dr Magdalena Szczepanik

--------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Studenci,

W dniu 9 listopada 2015 roku o godzinie 17:00 w budynku przy ulicy Warszawskiej (sala 012) odbędzie się pierwsze po przerwie wakacyjnej spotkanie Koła Naukowego Fizjoterapii w Ortopedii.
Zapraszamy do udziału w pracach wszystkich członków Koła Naukowego oraz wszystkich Studentów zainteresowanych problematyką fizjoterapii w ortopedii, biomechaniką oraz prowadzeniem badań naukowych.

Koło Naukowe Fizjoterapii w Ortopedii i zespół Katedry Ortopedii i
Traumatologii