LISTA STUDENTÓW I MIEJSCE ODBYWANIA PRAKTYK

----------------------------------------------------------------------------------------

Praktyka Fizjoterapia Kliniczna

Wszystkich studentów odbywających praktyki podczas wakacji, proszę o kontakt z opiekunami praktyk w celu ustalenia indywidualnego harmonogramu praktyk(wg wzoru).

W dniu rozpoczęcia praktyki student zobowiązany jest do przedstawienia opiekunowi praktyk, sylabusa wg którego jest realizowana praktyka oraz następujących dokumentów:

- ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

- zaliczenie ze szkolenia BHP (wpisane w indeksie)

- aktualne badania lekarskie

W razie pytań proszę o kontakt : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LISTA PRZYDZIAŁU NA PRAKTYKI - 7.06.2017

Studenci, którzy otrzymali zgodę Pana Dziekana na realizację praktyki z Fizjoterapii klinicznej w semestrze letnim zobowiązani są do przedstawienia opiekunom praktyk, w dniu rozpoczęcia praktyki, sylabusa wg którego jest realizowana praktyka oraz następujących dokumentów:
- ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
- zaliczenie ze szkolenia BHP (wpisane w indeksie)
- aktualne badania lekarskie

Przypominam również o dostarczeniu do kierownika praktyk indywidualnego harmonogramu (data, godzina odbywania praktyk), zatwierdzonego przez opiekuna praktyk.

INFORMACJA DOTYCZĄCA WPISÓW ZALICZENIA Z PRAKTYK

Opiekun praktyk zalicza państwu praktykę na ocenę, wpisuje ją:

1) W dzienniczku praktyk na stronie – zaliczenie – umieszczonej na zakończenie danej praktyki – wpisując ocenę i opinię.
2) W indeksie na stronie 82.

Następnie należy zgłosić się z indeksem i dzienniczkiem praktyk do sekretariatu IF celem uzyskania zaliczenia praktyki przez kierownika praktyk.

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRAKTYK

1) W dniu rozpoczęcia praktyk jesteście Państwo ZOBOWIĄZANI dostarczyć Opiekunowi praktyk:

a. Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych (ksero – do odebrania w sekretariacie IF – proszę zrobić sobie dodatkowe ksero zaświadczeń lekarskich – będą potrzebne na kolejne praktyki )

b. Ubezpieczenie NW (ksero) – proszę ubezpieczyć się we własnym zakresie lub wykupić ubezpieczenie grupowe (informacje w Dziekanacie w październiku p. Anna Wisz)

c. Szkolenie BHP – wpisane w indeks (do wglądu)

2) UR ubezpiecza Państwa w zakresie OC.

-----------------------------------------------------

Informuję, że w szpitalach współpracujących z UR powołano koordynatorów praktyk. Proszę o bezpośredni kontakt z koordynatorami, jeżeli macie Państwo pytania, problemy dotyczące realizacji praktyk w danym ośrodku.

1. Dr Mariusz Drużbicki - KRORE, Rzeszów
2. Dr Anita Pacześniak-Jost - Kliniczny Szpital Wojewódzki nr 2, Rzeszów